Body

ZIPHOME

Inteligentny dom

Rozwiązania smart-home na wyciągnięcie ręki.
Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej

Sprawdź

Bezpieczeństwo

Najważniejsze, abyś czuł się bezpiecznie we własnym domu. Zespół czujników ruchu i dymu, barier okiennych i kamer zapewnia komfort psychiczny bez względu na to, czy odpoczywasz w swoich czterech ścianach, czy martwisz się o swój dobytek będąc daleko od domu.

Ekonomia

Smart-home potrafi reagować na zmiany temperatury w konkretnych pomieszczeniach Twojego domu i odpowiednio sterować systemem ogrzewania. Oprócz tego, w połączeniu z czujnikiem ruchu, wyłączy za Ciebie światło w salonie, o którym zapomniałeś wychodząc z domu.

Komfort

Sterowanie oświetleniem pozwala budować odpowiedni nastrój za pomocą predefiniowanych scen, a integracja z popularnymi serwisami multimedialnymi umożliwia uruchomienie ulubionego serialu lub muzyki – wszystko do wykonania z poziomu smartfona.

Kompleksowość

Integracja z licznikami wody, energii elektrycznej, systemu alarmowego i monitoringu sprawia, że smartfon, czy tablet staje się mobilnym centrum dowodzenia – dostęp do wszystkich możliwości inteligentnego domu masz w każdym miejscu, gdzie jest dostęp do Internetu.

#

INSTALACJA SYSTEMU

W zależności od tego, czy dopiero budujesz dom, czy chciałbyś nadać inteligencję już istniejącemu budynkowi.

W domu od podstaw

W pierwszym wypadku, mamy nieco większe możliwości, gdyż można bez problemu ingerować w strukturę powstającego domu, a co za tym idzie, okablować wszystkie niezbędne punkty. Takie rozwiązanie będzie jeszcze bardziej niezawodne niż stosowanie technologii bezprzewodowych.

W istniejącym domu

Jako specjaliści od technologii bezprzewodowych i elektroniki potrafimy zbudować system inteligentnego domu także w wykończonym, zamieszkałym domu. Większość przekaźników chowa się wtedy do puszek podtynkowych za gniazdkiem elektrycznym lub włącznikiem światła.

#
#

Modułowość

Inwestycja w inteligentny dom nie musi wiązać się z dużym jednorazowym kosztem. Dzięki zastosowanej technologii sy stem daje się łatwo rozbudować. Jest to dużym plusem w przypadku, kiedy chciałbyś przetestować skuteczność i niezawodność systemu.

#

Inteligentny dom w Twojej firmie

Wprawdzie prezentowane rozwiązania, jak i sama nazwa technologii sugeruje zastosowanie w domach, bez problemu możemy wyobrazić sobie wykorzystanie tych samych możliwości do zarządzania mediami i ochroną Twojej firmy. Tam koszty eksploatacji są zazwyczaj jeszcze wyższe, zatem więcej można zaoszczędzić. W wielu przypadkach systemy dedykowane do miejsc pracy (np. kontrola produkcji) dają się zintegrować z obecnymi na rynku rozwiązaniami smart-home.

Jesteś zainteresowany? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Piotr Gadomski

+ 48 601 621 832
58 775 1234