Body

ZIPFIX

Serwis komputerowy

Zadzwoń do nas i dowiedz się,
co możemy dla Ciebie naprawić

Sprawdź

Serwis stacjonarny

Zadania wymagające większego nakładu czasu i odpowiednich narzędzi wykonujemy w naszym serwisie stacjonarnym.
Zajmujemy się naprawą m. in. laptopów, komputerów stacjonarnych, począwszy od uszkodzeń mechanicznych, poprzez problemy z podzespołami, a kończąc na usterkach systemu, czy konkretnych aplikacji.
Wierzymy, że wiedza o technicznych niuansach jest w tym wypadku kluczowa, dlatego dobraliśmy taki zespół, aby zebrać ponad 20-letnie doświadczenie w jednym, dobrze wyposażonym serwisie.
Co roku przyjmujemy do naszego serwisu stacjonarnego praktykantów - wierzymy, że mamy do przekazania sporą wiedzę.
#

Serwis u Klienta

Część infrastruktury komputerowej, zwłaszcza w firmach, jest bardzo trudna do przewiezienia do serwisu stacjonarnego. W tym celu stworzyliśmy możliwość odwiedzenia Ciebie w miejscu, gdzie zaistniał problem.
Oprócz napraw takich elementów jak infrastruktura sieciowa, serwery, czy problemy z konkretnymi aplikacjami komputerowymi, zajmujemy się także rozbudową istniejących systemów i doradzamy najefektywniejsze rozwiązania na przyszłość.
Jeżeli problem wymaga większego nakładu czasu lub specjalistycznych narzędzi, nasz technik zabierze sprzęt ze sobą do naszego serwisu stacjonarnego i przywiezie go z powrotem do Ciebie po wykonaniu napraw.
Dużą część prac związanych z obsługą informatyczną firm można obecnie wykonać zdalnie – w tej kwestii również możesz na nas liczyć.
#
Jesteś zainteresowany? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Przemysław Różański

58 775 1234 wew. 4
58 775 1234