Body

Usługi dodatkowe

Potrzebujesz
czegoś więcej?

Zadzwoń do nas i dowiedz się,
co jeszcze możemy razem zrobić

Sprawdź

USŁUGI DODATKOWE

Projektowanie sieci – etapy

1

Definiowanie potrzeb

Na początku, chcemy dokładnie wiedzieć jakie są Twoje oczekiwania względem tworzonej infrastruktury. Dzięki temu masz pewność, że zapłacisz dokładnie za to, czego potrzebujesz.

2

Projekt i wycena

Na tym etapie zajmujemy się tworzeniem doborem sprzętu, projektem sieci i szacowaniem kosztów. Zawsze jest kilka możliwości rozwiązania problemu, dlatego przy każdym projekcie otrzymujesz kilka wariantów.

3

Budowa infrastruktury

Oprócz stworzenia projektu szytego dokładnie pod Twoje potrzeby, zajmiemy się także montażem całej infrastruktury sieciowej – bierzemy na siebie odpowiedzialność za nasz projekt.

4

Utrzymanie

Po zrealizowaniu projektu możemy zająć się także opieką nad infrastrukturą – wiemy co stworzyliśmy, przez co rozwiązywanie bieżących problemów, czy rozbudowa przebiega dużo sprawniej.

#

Transmisja L2

Otworzyłeś nowy oddział swojej firmy i potrzebujesz bezpośredniego połączenia pomiędzy obiema lokalizacjami? Zestawiamy połączenia warstwy drugiej modelu ISO/OSI w ramach naszej sieci szkieletowej, a także, w porozumieniu z innymi operatorami, z zewnętrznymi punktami.

#

Usługi VPN

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu konfiguracji serwerów i klientów VPN. Możemy stworzyć serwer VPN w ramach Twojej firmy dla pracowników terenowych. Jeżeli otworzyłeś nowy oddział firmy, ale nie masz możliwości połączenia dwóch lokalizacji za pomocą sieci logicznej, możemy podjąć się zestawienia szyfrowanego połączenia między nimi, na co również pozwala VPN. A może potrzebujesz po prostu stałego adresu IPv4? To też jesteśmy w stanie zrealizować za pomocą protokołów VPN. Więcej informacji uzyskasz tutaj (biznes@zipnet.pl).

#

ZIPCloud

Usługa dodatkowej przestrzeni dyskowej w naszej serwerowni dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Główne przeznaczenie to przechowywanie kopii zapasowych wrażliwych danych – zdjęć, filmów i dokumentów. W razie potrzeby, możemy też skonfigurować automatyczną kopię zapasową z Twojego firmowego serwera.

Jesteś zainteresowany? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Bartosz Gadomski

+ 48 531 50 50 54
58 775 1234