Body

ZIPnet Biznes

Usługa biznesowego dostępu do Internetu za pomocą światłowodu precyzyjnie wyszyta pod Twoje przedsiębiorstwo. Przed przygotowaniem oferty nasz konsultant przyjeżdża do siedziby firmy i w oparciu o serię prostych pytań weryfikuje zapotrzebowanie na usługę. Każdy przygotowany pakiet zawiera SLA z możliwością przedterminowego rozwiązania umowy, jeśli nie wywiążemy się z naszych zobowiązań.

Centrala Telefoniczna

Usługa umożliwiająca rezygnację z fizycznej centrali telefonicznej na rzecz rozwiązań zwirtualizowanych. Do podstawowych korzyści zalicza się: zmniejszenie kosztów utrzymania usługi, możliwość łączenia kilku oddziałów firmy w jedną logiczną placówkę (numery wewnętrzne) oraz uporządkowanie komunikacji w firmie. Dostępne funkcjonalności obejmują m. in. IVR, kolejkowanie połączeń, Centrex, fax2mail, rozbudowana poczta głosowa, nagrywanie rozmów.

ZIPCloud

Przestrzeń dyskowa w chmurze. Podstawowym zastosowaniem tej usługi jest trzymanie kopii zapasowej kluczowych danych na zewnętrznych serwerach. Oprócz tego, może służyć jako miejsce do współdzielenia projektów lub dokumentów między pracownikami. Dostęp do chmury jest możliwy za pomocą dedykowanej aplikacji desktop lub przeglądarki www.

Hosting

Dedykowane miejsce na Twoją stronę internetową, sklep, czy blog oraz przypisana do domeny poczta elektroniczna. Dodatkowo: obsługa rejestracji domen, konfiguracja certyfikatów SSL, czy dodatkowych kopii zapasowych poza naszą infrastrukturą. Każdy pakiet hostingu zawiera podstawowe wsparcie techniczne oraz brak limitu przepływności danych!

Antywirus GData

Jako partner GData jesteśmy w stanie zaoferować preferencyjne warunki zakupu licencji oraz przygotować ofertę dedykowaną dla danego przedsiębiorstwa w zależności od profilu działalności. Dużym atutem jest możliwość rozłożenia płatności nawet na kilka lat w formie miesięcznych opłat abonamentowych. Podstawowe produkty to GData AntiVirus, GData Internet Security oraz GData Mobile Internet Security.

Wirtualizacja serwerów

Usługa polecana w dwóch sytuacjach: Gdy tradycyjny hosting jest niewystarczający oraz kiedy Klient planuje zmianę swojego lokalnego serwera w firmie. W pierwszym przypadku usługa wirtualizacji pozwala na dużo bardziej zaawansowaną konfigurację serwisu internetowego, natomiast w drugim zaletą jest przeniesienie obsługi serwera do zewnętrznej firmy oraz niższe rachunki za prąd.

VPN

Kompleksowe usługi z zakresu konfiguracji serwerów i klientów VPN. Możemy stworzyć serwer VPN w ramach Twojej firmy dla pracowników terenowych. Dzięki tej usłudze istnieje też możliwość zaszyfrowanego połączenia rozproszonych oddziałów firmy w jedną sieć logiczną. Za pomocą VPN można też uzyskać stały adres IP w sytuacji, gdy inny operator nie jest w stanie go zapewnić.

Transmisja L2

W sytuacji, gdy nowo powstały oddział firmy znajduje się w zasięgu naszej sieci, istnieje możliwość zestawienia między nim, a główną siedzibą szyfrowanego tunelu transmisyjnego. Taka usługa pozwala na przykład na przesył w czasie rzeczywistym obrazu z kamer IP z oddziału na rejestrator umieszczony w głównej siedzibie. W porozumieniu z innymi operatorami możemy świadczyć taką usługę także poza naszą siecią.

Wybierz pakiet dopasowany do Ciebie

ZIPnet Biznes

1

Usługa biznesowego dostępu do Internetu za pomocą światłowodu precyzyjnie wyszyta pod Twoje przedsiębiorstwo.

ZIPnet Biznes
ZIPnet Biznes
Centrala Telefoniczna

2

Usługa umożliwiająca rezygnację z fizycznej centrali telefonicznej na rzecz rozwiązań zwirtualizowanych.

Centrala Telefoniczna
Centrala Telefoniczna
ZIPCloud

3

Przestrzeń dyskowa w chmurze służąca do wymiany plików lub przechowywania kopii zapasowych.

ZIPCloud
ZIPCloud
Hosting

4

Dedykowane miejsce na Twoją stronę internetową, sklep, czy blog oraz przypisana do domeny poczta elektroniczna.

Hosting
Hosting
Antywirus GData

5

Dostęp do licencji antywirusa w cenach hurtowych z możliwością zmiany zakresu co miesiąc bez zobowiązań.

Antywirus GData
Antywirus GData
Wirtualizacja serwerów

6

Usługa pozwala na rezygnację z utrzymania maszyny fizycznej w firmie na rzecz rozwiązań VPS.

Wirtualizacja serwerów
Wirtualizacja serwerów
VPN

7

Kompleksowe usługi z zakresu konfiguracji serwerów i klientów VPN w celu dostępu do zasobów lokalnych firmy.

VPN
VPN
Transmisja L2

8

Usługa wykorzystująca naszą sieć szkieletową w celu połączenia dwóch oddziałów firmy w jedną logiczną całość.

Transmisja L2
Transmisja L2

  Podsumowanie Twojego zamówienia

  Zostaw nam swoje dane, sprzedawca skontaktuje się z Tobą
  w celu przedstawienia oferty.

  Administratorem danych osobowych w myśl rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej jako ,,RODO”) jest PC Service s.c. Piotr Gadomski, Bartosz Gadomski

  Zgadzam się na przetwarzanie moich wskazanych danych osobowych w celu obsługi mojego zapytania

  Wybrany przez Ciebie pakiet zawiera:

  DLA BIZNESU

  Internet w Twojej firmie

  Łącza z SLA

  W przypadku łącz biznesowych określamy dokładne warunki współpracy oraz definiujemy parametry łącza, które gwarantujemy przez cały czas trwania umowy.

  Wsparcie techniczne

  Klienci biznesowi mogą liczyć na doradztwo w sprawie niekoniecznie stricte związanej z usługą dostępu do Internetu - nasza wiedza i doświadczenie są do Waszej dyspozycji.

  Elastyczny cennik

  Cena łącza biznesowego jest wyliczana indywidualnie dla każdej lokalizacji w zależności od wymagań Klienta, które definiujemy poprzez wywiad i wizję lokalną.

  Po co łącze biznesowe?

  Trudno wyobrazić sobie prawidłowe działanie firmy, w której nie ma stabilnego i niezawodnego łącza internetowego. Praktyka nauczyła nas, że wiele firm ma swoje konkretne wymagania dotyczące warunków współpracy. Dlatego też zapraszamy do kontaktu celem indywidualnego ustalenia potrzeb i ceny.

  Elementy podlegające SLA to między innymi:

  Prędkość – łącza symetryczne i asymetryczne z gwarancją przepływności
  Dostępność – mierzona w procentach w skali roku (rzędu powyżej 99%)
  Maksymalny czas reakcji na awarię
  Maksymalny czas usunięcia awarii
  Jesteś zainteresowany? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą

  Marcin Jaworski

  + 48 605 14 08 86
  58 775 1234