Łączymy Kociewie

czyli nasze

działania prospołeczne

Zależy nam, aby nasza lokalna społeczność nie tylko otrzymywała solidne usługi telekomunikacyjne, ale także miała wsparcie w różnych aspektach życia codziennego. Dlatego aktywnie uczestniczymy w lokalnych inicjatywach, wspieramy rozwój społeczności oraz pomagamy zwierzętom z lokalnego schroniska.
Zobacz poniżej nasze akcje prospołeczne!

Dni Starogardu Gdańskiego 2024

W przedostatni weekend czerwca 2024 odbyły się w naszym mieście Dni Starogardu, w których po raz drugi wzięliśmy udział. Stworzyliśmy swoją strefę podczas wydarzenia, w której odwiedzający mogli cofnąć się w czasie i pograć w najbardziej klasyczne gry retro, ale także przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości przy pomocy gogli VR. Ponadto, razem z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizowaliśmy konkurs, w którym można było wygrać właśnie takie okulary!
Sprawdź wideorelację z naszej Strefy!

Charytatywny Turniej Piłkarski

Maj 2024 stał się miesiącem przygotowań do charytatywnego turnieju piłkarskiego! Całe wydarzenie miało jeden cel – zebrać środki na pomoc dla małego Leosia. My, jako ZIPnet, postanowiliśmy wystawić swoją drużynę, zagrać i dołożyć cegiełkę do tego wydarzenia!
Tutaj możecie zobaczyć jak radziliśmy sobie na boisku!

Pomoc Dla Bezdomnych Zwierząt

W styczniu 2024 zorganizowaliśmy zbiórkę dla bezdomnych Zwierząt ze starogardzkiego Schroniska. Wspólnie zawieźliśmy zebrane produkty i przekazaliśmy podopiecznym Schroniska dużo głasków i miłości.
Tutaj możecie zobaczyć rolkę z naszej akcji!

Dzięki, że jesteście z nami!

Znajdźcie nas w mediach społecznościowych.