Body

Promocje

Sprawdź promocje dla naszych klientów

Sprawdź warunki naszej nowej promocji i przejdź do konfiguratora Twojej oferty

Sprawdź

NASZA OFERTA

Sprawdź, na jakim polu możemy współpracować

ZIPnet

Stabilny dostęp do Internetu już od 45 zł miesięcznie

Trzon naszej działalności stanowi usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu bez limitu ilości pobranych danych. Dostępne pakiety pozwalają na dopasowanie ceny do potrzeb Klienta. Jeżeli w ofercie nie ma interesującej Ciebie przepustowości – napisz do nas, razem ustalimy indywidualne warunki współpracy.

Sprawdź

ZIPfix

Serwis sprzętu komputerowego - stacjonarny i u Klienta

Biorąc pod uwagę zawodność sprzętu elektronicznego, uznaliśmy, że niezbędnym elementem naszej firmy będzie trzon serwisantów, którzy sprostają różnego typu naprawom urządzeń, które na co dzień eksploatujemy. Ci fachowcy są teraz dostępni dla Ciebie w siedzibie naszej firmy, a także w terenie.

Sprawdź

ZIPhome

Rozwiązania smart-home w przystępnej cenie

Technologia inteligentnego domu, do niedawna znana jedynie z filmów sci-fi, przez kilka ostatnich lat rozwija się na tyle dynamicznie, że skuteczne i stabilne rozwiązania smart-home można wdrażać już teraz, także u Ciebie. Zaczęliśmy u siebie, teraz oferujemy swoją wiedzę Tobie.

Sprawdź

ZIPfon

Telefonia VoIP bez podpisywania umowy

Naszym Klientom wraz z usługą dostępu do Internetu oferujemy także możliwość przeniesienia stacjonarnego numeru telefonu na technologię VoIP – transmisję głosu za pomocą Internetu. Najważniejszą zaletą jest redukcja kosztów oraz brak konieczności podpisywania umowy – płacisz tylko tyle, ile dzwonisz.

Sprawdź

Lojalnościowa + triple-play

Lojalnościowa + dodatek do Internetu

Zmień operatora + triple-play

Lojalnościowa + dodatek do Internetu

Jesteś zainteresowany? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Bartosz Gadomski

+ 48 531 50 50 54
58 775 1234